Atsisiųsk „Žalgirio“ programėlę

Čia renkasi visi Kauno „Žalgirio“ sirgaliai! Atsisiųsk oficialią „Žalgirio“ mobiliąją programėlę ir prisijunk prie bendruomenės. Atrask išskirtinį turinį, pramogas, ir būk arčiau komandos.

Google PlayGoogle Play
Atsisiųsk „Žalgirio“ programėlę

„Žalgiris“ – tavo telefone

1

Rungtynių rezultatai gyvai

Negalėsi palaikyti komandos arenoje ar stebėti rungtynių per TV? Sek rungtynių rezultatus ir statistiką gyvai mobiliojoje aplikacijoje, kad ir kur būtum.

4

Viktorinos ir galvosūkiai

Pasitikrink, kiek daug žinai apie „Žalgirį“. Programėlėje tavęs laukia viktorinos, galvosūkiai, ir žaidimai. Žaisk, rink taškus, ir laimėk prizus!

2

Sezono spėlionės

Pasitelk savo vidinį orakulą ir dalyvauk spėlionėse. Koks bus rungtynių rezultatas? Kas taps rezultatyviausiu žaidėju? Spėk ir rink taškus.

5

Sirgalių bendruomenė

Krepšinio varžybos vyksta taškas į tašką? Tegu emocijos liejasi laisvai! Komentuok vykstančias rungtynes kartu su „Žalgirio“ sirgaliais ir dalyvauk nuomonių dvikovose.

3

„Žalgiris Insider“ turinys

Išskirtines Kauno „Žalgirio“ klubo naujienas sužinok pirmas. Pamatyk reportažus iš arenos ir rūbinės, žiūrėk video, klausyk tinklalaides.

6

Top sirgalius – gal tai tu?

Parodyk savo atsidavimą „Žalgiriui“. Kilk aukštyn lyderių lentelėje rinkdamas taškus spėlionėse ir žaidimuose. Lyderiams – ne tik garbė, bet ir prizai!

Google PlayGoogle Play